PlayStation 4 KazanSony 90′lı yıllardan günümüze kadar PlayStation’ın geçirdiği değişimi gösteren bir reklam filmi hazırladı.

Reklamda öncelikle PlayStation 1 dönemi gösteriliyor. Daha sonra sırasıyla PlayStation 2 ve PlayStation 3 dönemleri de ekrana geliyor. Son olarak yakında piyasaya sürülecek PlayStation 4′ün tanıtımı yapılıyor.

Aslında bu reklam filminin PS4 kazandıran yarışmanın bir parçası olduğunu hemen belirteyim. Reklamda görünen PlayStation sembollerini doğru sıralayan 20 kişinin PlayStation 4 ve kablosuz DualShock 4 kazanacağı söyleniyor.

15 Kasım’da ABD’de 399 dolara satılmaya başlanacak PlayStation 4 için hazırlanan bu reklam filmiyle sizi baş başa bırakıyorum.

http://youtu.be/wZkMdi3XBhwPlayStation 4 Türkiye Çıkış Tarihi!

Sony’nin çıkardığı PlayStation 4 oyun konsolunun Türkiye’deki satışa çıkacağı tarih ve satış fiyatı belli oldu…
PlayStation 4 satışları, bölgesel olarak satılacak. İlk olarak 29 Kasım’da satışına başlanacak ilk grupdaki bölgeler için. Türkiye’nin de içinde bulunduğu ikinci grup için de Aralık ve Ocak aylarında satışa devam edilecek.

Sony Türkiye’nin twitter üzerinden yaptığı açıklamada, PlayStation 4′ün 13 Aralık’ta ülkemize gelmesi bekleniyor. 29 Kasım’da Avrupada satışa çıkacak olan PlayStation 4, ülkemizde 14 gün sonra satışa çıkacak.

Daha önceden Sony Türkiye tarafından yapılan fiyat açıklamasında, satış fiyatı aralığının 1249-1349 TL aralığında olacağı belirtilmişti. Yapılan son açıklamayla fiyat da netleşmiş oldu. Türkiye satış fiyatının 1399 TL olacağı belirtildi.

Hiç yorum yok: